KONST / Litografier / Färglitografi 15873049
nr 1587 3049
Svea Brattse
, Sverige
Svea Brattse, Sverige. Vilstol. Signerad, numrerad 114/160. Färglitografi, bildmått: 54x42 cm, yttermått inklusive ram: 66x54 cm
Svea Brattse, svensk bildkonstnär född.
Utrop:
300 kr
måndag 11 december 2023
kl 19:16:29
11 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer